MimioPad Kablosuz Kalemli Tablet

MimioPad Kablosuz Kalemli TabletDerecelendirme 0,00. Toplam oy 0.


Fiyatı: 0,00 TL

Ürün Özellikleri

MimioPad Kablosuz Kalemli Tablet 
Öğretmenlere müjde! Yeni MimioPad™ kablosuz kalemli tabletle serbestçe hareket edebilir ve interaktif beyaz tahtanızı önden, yanlardan veya arkadan olmak üzere sınıfın her yerinden kontrol edebilirsiniz. Sınıfın ön tarafındaki interaktif sınıf ekranında dokuz adede kadar tablet aynı anda görüntülenebilir ve kontrol edilebilir. En önden en arka sıraya kadar işbirliğine dayalı öğrenim sizlerle. 

Daha fazla işbirliğine dayalı öğrenim.
- Sınıfta daha fazla kontrol. Sınıfın her yerinden tüm Mimio interaktif beyaz tahtalarını kablosuz olarak kontrol etme kolaylığı.
- Öğrencilere kişisel olarak yardım etmeleri ve sınıfı daha etkili bir şekilde yönetmeleri için öğretmenlere hareket serbestliği sunun. 
- Yeni MimioStudio İşbirliği özelliği, aynı anda dokuz öğrenciye kadar interaktif tahtayı kontrol edebilme özelliği sağlar.

Özellikleri: 
- Bilgisayar masaüstü ve interaktif beyaz tahta için tam uzaktan kumanda sağlar.
- MimioStudio™ yazılımının en sık kullanılan işlevleri için 16 kısayol tuşu sağlar. 
- Kullanışlı ve pilsiz çalışan interaktif kalem, MimioPad tablete bağlıdır ve otomatik olarak şarj olur. 
- İnteraktif kalemin fare gibi hareket etmesi sayesinde öğrenciler MimioStudio yazılımında çizim yapabilir, yazı yazabilir veya bilgisayar masaüstünü kontrol edebilir. 
- MimioStudio yazılımının yeni İşbirliği özelliği, öğretmenlerin MimioPad tableti veya MimioMobile™ uygulamasının yüklü olduğu iPad'leri kullanarak işbirliğine dayalı aktiviteler gerçekleştirmesini sağlar.

MimioPad Videoları :

https://youtu.be/kk9AxcUU8pI

https://youtu.be/ivB0s9U5cxc