Robox Dual 3D Yazıcı

Robox Dual 3D YazıcıDerecelendirme 0,00. Toplam oy 0.


Fiyatı: 0,00 TL

Ürün Özellikleri

3D Yazıcı dünyasına uygun fiyatla tanışırken performans ve kaliteden ödün vermeyin.
Türkiye'de bir ilk. Aynı anda çift filament baskı imkanı ile farklı renkte tasarımlarınızı kolayca üretebilirsiniz.
Kutu içerisinde iki adet baskı kafası çıkmaktadır. Birinci kafa ile çift renk baskı yaparken kutudan çıkan diğer kafayı taktığınızda tek renk olarak detaylardan ödün vermeden daha hızlı baskı yapmanızı sağlar.
Profesyonel kullanıcılar
Masada prototipleme, basit 3 adımlı iş akışı, fiş ve baskı. Artan üretkenlik kanıtlamak kolay olacaktır. İkili malzeme baskısı çalıştırmak için büyük bir yatırım veya fazladan personele ihtiyaç duymaz. Bir Robox'ı deneyin ve çok yakında çok daha fazla yatırım yapacaksınız, Robox'un fiyatı her mühendisin masasına sahip olmasına izin veriyor.
Ev kullanıcıları
Robox yakında favori aracınız olacak, iyi tasarım nedeniyle kullanımı kolaydır. Bu tasarım kendi potansiyelini sınırlandırmaz, sizi, yazıcının ne yaptığını merak ederek kafanızın çizilmesinde daha fazla zaman ve daha az zaman harcayabilecek bir kullanıcı olarak bırakır. 3D baskı deneyiminizi, başarılı bir baskıyla değil, bir havya ile başlatın.
Eğitimciler
Herhangi bir seviyede, Robox bir fikri göstermeye, bir teoriyi kanıtlamaya ya da bir kariyere ilham vermeye yardımcı olabilir. Robox, öğretmenlere baskıya baskı yapması ve sonuçtan emin olmaları veya hatta dahili güvenlik özelliklerinden ötürü öğrencilerin yazıcıya tam erişebilmelerini sağlayacaktır.
3D baskı uzmanları
Baskı sırasında malzemelerin değiştirilmesi: 
Kapat> Değiştir> Aç> Ekstrude et, bu 4 kelimeyi okumaktan daha kısa sürede gerçekleşir. Baskı tablasını hala elle ayarlıyorsanız, bir Robox'a ihtiyacınız vardır. Tablanın ısınması için 10 dakika veya daha fazla beklerseniz ve ilk katmanı göremezseniz, bir Robox'a ihtiyacınız vardır. Kalibrasyon prosedürünüz gizemli ve değişken sonuçlarla kafa karıştırıyorsa, bir Robox'a ihtiyacınız vardır. Ayarlarla uğraşmak ve sonuçları oluşturmaktan ve kullanmaktan çok test baskıları yapmak için daha fazla zaman harcıyorsanız, ilk etapta bir Robox satın almalısınız.
Filament Seçeneği
Sonsuz ? çünkü Robox istediğiniz herhangi bir malzemeyi kullanmanıza izin verecektir. Ne yaptığınızı biliyorsanız ve sorumluluk almaya hazırsanız, 1,75 mm'lik bir filamenti Robox'a besleyebilirsiniz.

Videolar :

https://youtu.be/ASaxJbmFOTs

https://youtu.be/TluyP-PK_3o

https://youtu.be/QFTqQFf8skk