Orta ve Lise için GlobiLab Yazılımı

Orta ve Lise için GlobiLab YazılımıDerecelendirme 0,00. Toplam oy 0.


Fiyatı: 0,00 TL

Ürün Özellikleri

Orta ve lise fen bilgisi öğrencileri için GlobiLab, sofistike veri analizi, laboratuvar raporlama araçları ve ayrıca Labdisc'in ve dahili sensörlerin tam kurulum ve kontrolü için kablosuz iletişim içeriyor. GlobiLab yazılımı aynı zamanda gerçek verilerinizi bir Google haritası üzerinden çizerek GPS veri kaydını da entegre eder! 

Öğrencilerin dünyalarını ölçmelerini, gerçek zamanlı veri örneklerini analiz etmelerini ve yetenekli bir bilimsel yanıt geliştirebilmelerini sağlar. Orta ve lise öğrencileri, GlobiLab'ın deney, veri analizi ve laboratuar raporlaması için öncü platformundan yararlanırlar. Dahası, Labdisc donanımıyla kablosuz iletişim, yazılım aracılığıyla kurulumu ve veri kaydediciyi ve yerleşik sensörleri tam olarak kontrol etmesini sağlar.

Gelişmiş fonksiyonlar ve grafik araçlar
Kırpma, işaretleyiciler, yakınlaştırma ve grafik açıklama bilgilerini ekleyin. Buna ek olarak, sofistike veri analizi fonksiyonları, kullanıcıların türevsel ve regresyon fonksiyonlarını gerçekleştirmelerini ve kapsamlı istatistikleri görüntülemelerini sağlar