Mimio Capture Mürekkep Kayıt Sistemi

Mimio Capture Mürekkep Kayıt SistemiDerecelendirme 0,00. Toplam oy 0.


Fiyatı: 0,00 TL

Ürün Özellikleri

Mimio Capture Mürekkep Kayıt Sistemi 
Akıllı tahta kalemi ve silgisi Kolayca silinebilir kalemleri dilediğiniz beyaz tahtada kullanabilirseniz ve yazdıklarınızı (renkli olarak) otomatik olarak kaydedip daha sonra paylaşsanız ve düzenleseniz nasıl olurdu? 
MimioCapture™ mürekkep kayıt sistemi, MimioTeach teknolojisinin kusursuz aksesuarıdır. Beyaz tahta notlarınızı ve çizimlerinizi ders verirken bilgisayarınıza kaydetmenize imkan verir, böylece öğrencileriniz derse daha fazla dikkat vererek katılır. 
- Dilediğiniz zaman keçeli kalemden MimioTeach interaktif kaleme geçin ve sistem hangi aracı kullandığınızı anında tanısın. 
- Beyaz tahta notlarınızı dilediğiniz zaman, PDF, JPEG ve HTML dahil çeşitli formatlarda öğrencileriniz için kaydedin, düzenleyin ve yazdırın. 
- Öğrencilerinizin çizimlerini anında derslerinize ekleyin. El yazınızı bir belge içerisinde yazı tipine dayalı metne dönüştürün. 
- Birden fazla sınıf için aynı notları getirin. Derse gelmeyen öğrenciler için notlarınızı kaydedin. 
- Projektör olmadan kullanın.

Ergonomik keçeli kalemler ve silgi, manyetik tepside hızla şarj olur ve bir hafta boyunca kullanılabilir. Bunun için tepsiyi manyetik bir beyaz tahtaya yapıştırmanız ve kalemlerle silgiyi işiniz bittiğinde buraya geri koymanız yeterlidir. Bunlar otomatik olarak şarj olur ve pil değiştirmeyle uğraşmak zorunda kalmazsınız - zaman ve paradan tasarruf ettirir.

Mimio Capture ile ilgili tanıtım Videolar : 

https://youtu.be/deYU7uUtxPs

https://youtu.be/IibVl6p0Gpo