da Vinci Minimaker

da Vinci MinimakerDerecelendirme 0,00. Toplam oy 0.


Fiyatı: 0,00 TL

Ürün Özellikleri

da Vinci miniMaker XYZprinting'in başlangıç seviyesi için önerilen en yeni 3D yazıcısıdır. Hafif ve küçük yapısı sayesinde birçok yere kolayca sığar. 15x15x15 cm baskı alanı, otomatik tabla kalibrasyonu ve otomatik eritici uç kalibrasyonu ile kolay 3D baskılar yapmanızı sağlar.

 

da Vinci miniMaker DEHP ve ağır metaller içermeyen aileniz ve çocuklarınız için güvenli PLA filament ile baskı yapar.

 

XYZ Printing grubu dünyadaki kağıt yazıcıların %80'den fazlasını üreten, masaüstü 3D yazıcıların ise %25'ini üreten 80.000 Kişinin çalıştığı yıllık 40 Milyar USD ciro yapan bir elektronik devidir. 


OYNA:

XYZ Yazıcıları ile 4500'ün üzerinde BEDAVA 3 boyutlu modele online olarak erişebilirsin. Eğlenceye XYZ 3 internet sayfasından beğendiğiniz modellerin dosyalarını indirerek başla. Oyuncaklardan, oyunlara ve sanat eserlerinden, eğitici bazı ürünlere kadar 9 değişik kategori seni bekliyor.


YAP:

3D Modelleme hakkında hiç deneyimin yoksa bile, ÜCRETSİZ  XYZ maker 3D model tasarlama yazılımını kullanarak hayallerinin gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsin.


ÖĞREN:

Öğretmen ve öğrencilere yönelik XYZprinting STEAM adlı ÜCRETSİZ online eğitim programı , Fen, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik eğitmenlerinin 3 boyutlu yazıcıları müfredatlarına dahil etmelerini sağlar.

Videolar :

https://youtu.be/Zp3XxkeLk9Y

https://youtu.be/QHE3FRqFrnc

https://youtu.be/It71AZFbG38