da Vinci Jr. 1.0W

da Vinci Jr. 1.0WDerecelendirme 0,00. Toplam oy 0.


Fiyatı: 0,00 TL

Ürün Özellikleri

da Vinci Jr. 1.0W size 3D baskı dünyasının kapılarını açıyor. Dünyanın en erişilebilir 3D yazıcısının üreticisi XYZ Printing yine seri üretim olarak yapılmış harika bir yazıcıyı sizlere sunuyor.

 

XYZ Printing'in uzmanlık eseri yeni PLA yazıcısı yine rakipsiz fiyatıyla sizleri cezbedecek. Aslında bir prototip baskı makinası olan 3D Yazıcıların birçoğu kendisi prototip şeklindedir. Bileşenleri başka 3D yazıcılarda yapılmış veya lazer kesim gibi kısıtlı sayıda üretimlerde ekonomik olan bileşenlerden yapılmıştır. da Vinci ailesi ürünlerin tamamı kitlesel üretimdir. Zaten ilk bakışta yazıcının profesyonel bir üretim eser olduğunu üzerindeki enjeksiyon kalıp sayısından anlayabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat nasıl bir araya geliyor derseniz tüm dünyadaki kağıt yazıcıların %80'ini üreten üreticinin XYZ Printing olduğunu söylememiz yeterli olacaktır sanırım. 

 

40 Milyar USD ciro, 70.000 çalışan ve 8500 Ar-Ge personeliyle üretim yapan firma erişilebilir 3D yazıcılarda liderdir.

 

100 mikron hassasiyet ve 15x15x15 baskı boyutuyla Jr. sizin için 3D dünyasına giriş için mükemmel bir yazıcıdır. Kutudan kurulu şekilde çıkar, diğer yazıcılardaki gibi kendiniz kurmaz veya kurulumu için para ödemezsiniz.  Yazdırmak için gerekli tüm yazılımlar beraber gelir ve üçüncü parti bir yazılım gerekmez.

 

Tüm çalışmalarınızın üstün hassasiyette çıktılarını alabilmenizi sağlayacak ve can sıkıcı elle kalibrasyonu gerektirmeyen kendi kendini kalibre etme fonksiyonuyla beraber gelir. Aynı zamanda da Vinci Jr.1.0W ile evinizin herhangi bir köşesinden wi-fi özelliği ile yazıcınıza gönderebilirsiniz. 3w formatındaki dosyalarınızı okuyup basabilmeniz için bir SD hafıza kartı okuyucusu da mevcuttur.

Videolar :

https://youtu.be/uEog0CzEFaY

https://youtu.be/sfMS8rxjHuY

https://youtu.be/cHBwhnF062s